Tag Archives: kercenuan me jete

“Më jep 150 mijë euro ose do te vrasim”, kërcënuan me jetë një person, arrestohet 29-vjeçari në Tiranë

Një 29-vjeçar u arrestua nga Policia e Tiranës, pasi bashkë me shokun e tij kanë kërcënuar një person se do e vrisnin në rast se nuk u jepte 150 mijë paund. Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6, është bërë lokalizimi dhe arrestimi në flagrancë i shtetasit: – V. K., 29 vjeç, banues në Malësi …

Read More »