Tag Archives: Këlliçi: Ja pse votova kundër

Raporti për Komisionin Hetimor/ Këlliçi: Ja pse votova kundër

Ditën e sotme janë ekzekutuar 9 urdhër arreste me urdhër SPAK pasi kanë lidhje me korrupsionin me inceneratorin e Fierit. Prokuroria e Posacme i ka kërkuar Kuvendit leje për arrestimin e deputetit socialist Alqi Bllako. Deputeti i PD, Belind Këlliçi ka dalë në një konferencë për media duke thënë se uron që të bëhet drejtësi. “Bllako dhe Koka janë vetëm …

Read More »