Tag Archives: kapet autori

Plagosja në Kallmet, zbulohet ku u kap autori.Debati verbal degradoi në të shtëna armësh!

Katër orë pas plagosjes me armë zjarri të kreut të Njesisë Administrative Kallmet, Besnik Simoni, policia ka arritur të neutralizojë dhe prangosë autorin e dyshuar. Altin Marku  u kap në banesen e një të afermi të tij në fshatin Kallmet, ndërsa policia gjeti dhe sekuestroi dhe armen e krimit. Të mbështetur dhe nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë të Shkodrës …

Read More »