Tag Archives: kandidatët e Berishës përballë

Nga Shkodra në Durrës, kandidatët e Berishës përballë atyre të Ramës

Një ditë më parë Komisioni i Rithemelimit të PD-së zyrtarizoi kandidatët që do të garojnë në zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit. Disa ditë më parë ishte Partia Socialiste që vendosi se me kë do të garonte në Durrës, Rrogozhinë, Dibër, Shkodër dhe Vorë. Ndërsa për Bashkinë Lushnjë nuk kanë përfunduar ende diskutimet dhe pritet që PS ta zyrtarizojë …

Read More »