Tag Archives: kampione në volejboll:

Veliaj me ekipin e vajzave të Tiranës, kampione në volejboll: Krenar pas 9 vitesh

Ekipi për femra i Sport Klub Tiranës fitoi Kupën e Shqipërisë në volejboll, duke e sjellë këtë të trofe në kryeqytet pas 9 vitesh pritje. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, përgëzoi vajzat që sollën trofeun e 11-të për SK Tiranën dhe nënvizoi se investimet në sport sjellin rezultatet. Ekipi për femra i Sport Klub Tiranës fitoi Kupën e …

Read More »