Tag Archives: kaditatet e tiranes

Alimehmeti nuk i ndahet Këlliçit, e thumbon për Berishën: Mentorët duhet ta lënë fidanin të rritet, duhet të krijojë karakterin dhe unin e vet

Një nga kadidatët e primareve të PD për Tiranën, Ilir Alimehmeti ka bërë një deklaratë surprizuese dje në ABC, kur u pyet për rivalin e tij, Belind Këlliçi, që duket se i shton pak dozën përplasjes mes tyre në distancë. Në fjalët e tij, Alimehmeti lë të kuptohet indirekt se Këlliçi ka mbështetjen e Sali Berishës dhe po ndjek linjën …

Read More »