Tag Archives: Ja si përgjigjet Balla

Keni pasur komunikim me Bllakon? Ja si përgjigjet Balla

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur para mediave në përfundim të mbledhjes me ministrat duke thënë se kanë thirrur Këshillin e Mandateve që të mblidhet nesër në orën 18:00 pasi SPAK i ka kërkuar Kuvendit leje për arrestimin e deputetit socialist Alqi Bllako. Pyetje: Keni pasur komunikim me Alqi Bllakon? Balla: PS nuk do të jetë dhe nuk …

Read More »