Tag Archives: ish-sekretar i PD

Detajet e reja nga shpërthimi me eksploziv/ “Shënjestra”, ish-sekretar i PD-së. Djalit i kishin lyer makinën me benzinë

Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi që u regjistrua në orët e para të mëngjesit të së shtunës tek lokali (bar-bilardo) në pronësi të shtetasit Dhimitër (Agim) Kokonozi në qytetin e Prrenjasit. Burime bëjnë me dije se sipas hetimeve të Policisë, një person ende i paidentifikuar  i është afruar lokalit të Kokonozit dhe ka hedhur lëndën plasëse pranë ambienteve. …

Read More »