Tag Archives: ish dr i policise se shtetit

“Unë jam drejtori i protokollit te Policia e Shtetit”/ Video e hakerave iranianë, Gledis Nano kapi në “flagrancë” zyrtarin shqiptar tek ambasada kineze

Hakerat iranianë kanë publikuar mbrëmë video të cilat pretendojnë se janë marrë nga vëzhgimet dhe operacionet e organeve ligjzbatuese të shtetit shqiptar. Në rrjetin social Telegram, ata kanë publikuar video që duket se janë filmuar në mars të vitit të kaluar me kamera trupore. Në videon e publikuar nga hakerat, duket ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë Gledis Nano (në atë …

Read More »