Tag Archives: ish-anëtarja e Kryesisë

“Shkodrën e fiton Spahia”, ish-anëtarja e Kryesisë rrëfen ‘përplasjen’ me Çollakun

Komisioni i Rithemelimit zyrtarizoi dje emrat e kandidatëve që do të garojnë më 6 mars në zgjedhjet e pjesshme vendore në 6 bashki të vendit. Për Shkodrën, Bardh Spahia ish-zëvendësministër i Shëndetësisë, është kandidati që do të garojë përballë emrave të zgjedhur nga Rama dhe Basha. Ish-anëtarja e Kryesisë së PD-së, Endira Bushati, e sheh Spahinë si më favorit se …

Read More »