Tag Archives: Inter Miami

Inter Miami i bindur për transferimin e Lionel Messi

E ardhmja e Lionel Messi nuk është Paris Saint German dhe as Barcelona. Sipas mediave britanike, më saktësisht “The Athletic” shtatë herë fituesi i topit të artë do të transferohet në kampionatin amerikan me skuadrën e Inter Miami. Bisedimet kanë nisur prej kohësh dhe çdo gjë është mbajtur sekret. I njëjti raportim bënë të ditur se janë zhvilluar disa takime …

Read More »