Tag Archives: informon

Gazment Bardhi informon grupin parlamentar: Ja propozimi që i kam bërë grupit të Berishës. Më jepni 24 orë kohë që…

Deputeti i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka informuar sot kolegët e tij të grupit parlamentar mbi bisedimet që po zhvillon me Edi Palokën. Bardhi ka informuar se ka paraqitur deri më tani disa propozime, ndërkohë që nuk ka marrë asnjë të tillë nga grupi tjetër. Ai u shpreh se nuk ka lëvizje nga idea për të njohur primaret dhe Statutin …

Read More »