Tag Archives: i trembet

Milan i trembet largimit të Leao, kuqezinjtë gjejnë zëvendësuesin e portugezit

Milan po përballet me rinovimin e Leao, ku duket në fakt e vështirë deri më tani gjetja e marrëveshjes. Kampionët e Italisë kanë një emër në listë për të zëvendësuar portugezin. Bëhet fjalë për sulmuesin zvicerian, Noah Okafor i cili luan te Salzburg, por që gjithashtu pëlqehet edhe nga Arsenal dhe Chelsea. Lojtari kushton shumë, vlerësohet të paktën 35 milionë …

Read More »