Tag Archives: i shumëkërkuari Nuredin Dumani

I përfshirë në disa vrasje, kush është i shumëkërkuari Nuredin Dumani që u arrestua dje në Fier

Emri i Nuredin Dumanit, i cili u arrestua mbrëmjen e kësaj të marte nga operacioni blic që u zhvillua në Fier nga policia dhe forcat RENEA, nuk është i panjohur për botën e krimit. 39-vjeçari, i cili dyshohet se është autori i përplasjes me armë sot në aksin Elbasan-Peqin, konsiderohet si një ndër personazhet më të rrezikshëm në Shqipëri, pasi …

Read More »