Tag Archives: I ftohti “mbërthen” vendin

I ftohti “mbërthen” vendin/ Ministria e Arsimit mbyll shkollat

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka njoftuar nxënësit se në javën e ardhshme, nga e hëna deri të mërkurën, shkollat do të jenë të mbylllura si pasojë e temperaturave të ulëta. Ministrja bën me dije se këto ditë do të zëvendësohen në vijim dhe nëse parashikimet nuk do të dalin të sakta, dhe temperaturat do të jenë më të pranueshme, …

Read More »