Tag Archives: I dënuar me 14 vite burg

I dënuar me 14 vite burg, kapet lezhjani, pjesë e bandës së drogës, detajet

Policia Lezhë njofton se eshte finalizuar operacioni policor i koduar “BAOFENG”, për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Vihet në pranga një shtetas i shpallur në kërkim, i dënuar me 14 vjet burgim, për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, kryer në formën e grupit të strukturuar kriminal, “Grupi i strukturuar kriminal”, “Armëmbajtja pa leje” dhe “Kundërshtimi i …

Read More »