Tag Archives: hyn live

Pas sherrit në Kuvend, Berisha hyn live në Facebook: Kjo është mrekullia e FB, se s’më ndaloni dot

Sali Berisha është futur Live në Facebook pas ndërprerjes së seancës plenare. “Për zhargonin e një ordineri. Këta nuk kanë asgjë. Sot Taulant Sharra i cili është de facto Gentian Sharra me kryebanditin me të cilin ka tendera dhe afera nga më të pistat flet në emër të vasalit të Vuçiçit dhe Putinit lidhur me rrubla ruse dhe përralla. Edi …

Read More »