Tag Archives: humoristi Deda

Sherri në PD, humoristi Deda ironizon Këlliçin: Sigurisht, Tirana është e tironsve, por është edhe e korçarit, e shkodranit dhe e beratasit

Julian Deda ironizoi sot kandidatin tjetër të primareve ne PD për Tiranën, Belind Kelliçin lidhur me deklaratën raciste dhe ndasore që ai bëri pak ditë me parë ndaj qytetarëve të ardhur nga rrethet në kryeqytet. Gjatë prezantimit të platformave të tyre, Deda tha se Tirana nuk është vetëm e mikpritësve, por dhe e gjithë shqiptarëve që kanë ardhur nga rrethet …

Read More »