Tag Archives: here te trete

Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të tretë

Michelle Williams ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë dhe të dytin me bashkëshortin Thomas Kail. Të shtunën, aktorja u pa duke mbajtur në dorë një foshnjë në një shëtitje familjare. Fotot e shkrepura nga paparacët u siguruan nga Daily Mail. Williams dukej e buzëqeshur ndërsa mbante të porsalindurin në krahë. Ajo dhe Kail mirëpritën më parë djalin …

Read More »