Tag Archives: Gledis Nano takim me Arben Krajën në SPAK

Arrestimi i Alqi Bllakos, Gledis Nano takim me Arben Krajën në SPAK

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano po zhvillon këtë mëngjes një takim në SPAK me kreun e Prokurorisë së Posaçme Arben Kraja. Takimi mes tyre vjen pas arrestimit të ish-deputetit të PS Alqi Bllako, i cili akuzohet  për shpërdorim detyre dhe korrupsion, në lidhje me aferën e inceneratorit të Fierit, si dhe pas përplasjes publike të njoftimeve …

Read More »