Tag Archives: Gjykata Themelore

VIDEO/ Gjykata merr vendimin drastik për “Kobrën”, tenton të fshihet nga kamerat

Gjykata Themelore e Prizrenit ka lënë në burg Dibran Hoxhaj dhe pesë persona të tjerë. Nga pamjet e publikuara nga mediat vendase shihet momenti kur Hoxhaj do futet në sallën e gjykimit dhe menjëherë sa sheh kamerat ai tenton të fshihet. Dibran Hoxhaj i njohur ndryshe si “Kobra” mëngjesin e ditës së djeshme vrau 31-vjeçarin Visart Cengu si dhe plagosi …

Read More »