Tag Archives: GJKKO del me njoftim zyrtar

Inceneratorët/ Zbardhen emrat e të arrestuarve, GJKKO del me njoftim zyrtar

Është zbardhur vendimi i Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit, ku SPAK ka lëshuar 9 udhër-arreste. Për shtatë persona është vendosur arrest me burg, ndërsa dy të tjerë janë lënë në arrest shtëpie. Nga 9 urdhër arrestet 7 janë masa sigurie ‘arrest me burg’ dhe 2 në gjendje të lirë. Gjykata ka vendosur tjetër masa arresti për Lefter kokën dhe …

Read More »