Tag Archives: foton e pare

Andresa Ambrosio bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e ëmbël me djalin

Andresa Ambrosio është bërë nënë për herë të parë. Bukuroshja e njohur nga emisioni “E diela shqiptare”, pak orë më parë ka postuar dhe një foto të ëmbël në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto, ku shihet dora e djalit të porsalindur. Kësaj foto të ëmbël, ajo i ka bashkëngjitur edhe një këngë mjaft domethënëse, “Mi prendero cura di …

Read More »