Tag Archives: fokusi i diskutimeve

Rama mbledh sërish grupin socialist, fokusi i diskutimeve

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sërish grupin socialist. Mbledhja zgjati rreth një orë dhe u zhvillua në ambientet e Kryesisë së Kuvendit. Kjo është mbledhja e dytë me deputetët brenda pak ditësh. Në fokus të diskutimeve ishin punimet e Kongresit që do të mbahet më 9 prill, debatet që pritet të zhvillohen të enjten në Kuvend dhe vëzhgimet në terren të …

Read More »