Tag Archives: financimit rus

Rama: Çadra e famshme u bë për shkak të financimit rus. S’është vetëm PD! Dhe ‘Partia e Lekut’, PL është në thesin e rublave

Kryeministri Edi Rama ka akuzuar edhe Partinë e Lirisë se ka marrë financime ruse, njësoj si Partia Demokratike. Kreu i qeverisë u shpreh gjatë një takimi në Kamëz ku u prezantuan punët e kësaj bashkie, se shumë shpejt do të shohim që jo vetëm PD-ja ka qenë e përfshirë me financimet ruse. Sipas Ramës, greva e zhvilluar disa vite më …

Read More »