Tag Archives: Finaljnë e Ligës së Konferencës

Blindohet Tirana si pasojë e finales së sotme, ja çfarë po ndodh në kryeqytet

Finalja e parë në histori të Ligës së Konferencës do të zhvillohet sot në stadiumin “Air Albania” të Tiranës, ku kjo gjë tani ka bllokuar kryeqytetin. Sonte me fillim nga ora 21:00, skuadra italiane Roma dhe ajo holandeze Feyenoord do të përballen kokë më kokë për trofeun e kësaj gare. Forca e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) ka blinduar kryeqytetin shqiptar, …

Read More »