Tag Archives: feston 55-vjetorin

Nicole Kidman feston 55-vjetorin: Një kthim pas në vitet që kanë shënjuar karrierën dhe jetën e saj personale

Ajo është një aktore fituese e Oscar, e cila ka qenë në krye të listës së aktorëve më të mirë të Hollywood për dekada. Por a ju kujtohet fillimi i Nicole Kidman? 1983: Në Sydney, me kaçurrela të mëdha, duke pozuar për një set fotografike për filmin BMX Bandits, një nga filmat e saj të parë. Ajo bëri debutimin e saj …

Read More »