Tag Archives: fabrika e duhanit

Përfshihet nga flakët ish-fabrika e duhanit në Tetovë

Një zjarr i madh ka shpërthyer në ish-fabrikën e duhanit në Tetovë. Sipas raportimeve të para nga terreni, bëhet e ditur se zjarri rrezikon edhe objektet përreth fabrikës. Zjarrfikësit e Tetovës po përpiqen të shuajnë zjarrin, derisa u kanë dalë kolegët e tyre nga Gostivari dhe Shkupi, por edhe qytetarë të thjeshtë. Policia ka kufizuar lëvizjen e qytetarëve afër kësaj …

Read More »