Tag Archives: Eurodeputeti Mandl:

Eurodeputeti Mandl: BE ka zvarritur integrimin e Shqipërisë dhe 5 vendeve të Ballkanit

Shqipëria meriton të bëhet sa më parë pjesë e Bashkimit Europian. Ky është qëndrimi i eurodeputetit nga Austria Lukas Mandl. Në një intervistë për Report TV ai shprehet se Bashkimi Europian ka zvarritur procesin e integrimit dhe nuk ka bërë sa duhet për rajonin. Intervista: Zoti Madl faleminderit që pranuat të jepni këtë intervistë për Report TV, hera e parë …

Read More »