Tag Archives: Enkelejda Zeko

Golden Foot Award/ Prezantuesja shqiptare Enkeleida Zeko mes personaliteteve më të mëdhenj të futbollit botëror

Edicioni i 20 në Monte Carlo/ Prezantuesja shqiptare Enkeleida Zeko mes personaliteteve më të mëdhenj të futbollit Botëror. Ajo zbulon çmimet por edhe gjurmët e sportistes shqiptare Golden Foot Award festoi këtë fund dhjetori edicionin e 20-të jubilar të tij në Monte Carlo. Të pranishëm në event ishin personalitete të Botës së futbollit dhe lartësia e tij princi Alberto II I …

Read More »