Tag Archives: Enkelejd Albeaj

Një tjetër vendim i Alibeajt që acaron Berishën

Grupi i 20 deputetëve të PD-së që u mblodhën nën drejtimin e Enkelejd Alibeajt vendosi përbërjen e anëtarëve nga PD për komisionet për reformën territoriale dhe atë zgjedhore si dhe komisioni hetimor për investimet strategjike. Pjesë e komisionit atij zgjedhor Alibeaj ka zgjedhur edhe Oerd Bylykbashin i pozicionuar tek komisioni i “Rithemelimit”. Alibeaj mbylli negociatat me Ballën për procesin e …

Read More »