Tag Archives: emri Dashamir Shehi

Opozita propozon emrin e ri për president: Kemi menduar Dash Shehin

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu në cilësinë e kreut të Aleancës për Ndryshim, ka folur për çështjen e zgjedhjes së presidentit. Sot u arrit në një konsensus mes Enkelejd Alibeajt dhe Taulant Ballës, për zgjedhjen e presidentit, ndërsa Mediu ka kërkuar konsensusin mes opozitës për të dalë në një emër të përbashkët. Ai tha në Top Talk se ka …

Read More »