Tag Archives: emisionin

“Jo mos ik, Endri” – Plas “sherri” live, kreu i Thurjes braktis emisionin pas debatit me zv.ministrin

Kreu i Nismës Thurje, Endri Shabani ka lënë studion e emisionit mbrëmjen e sotme teksa ndodhej përballë një paneli me zv.ministrin e Ekonomisë Besard Kadia. Gjatë debatit për Portin e Durrësit, ai ka replikuar me Kadinë pasi nuk po e lejonte të përfundonte argumentin. Pasi tentoi disa herë të ngrinte tezën e tij dhe Kadia e mori situatën me sportivitet, …

Read More »