Tag Archives: Ekzekutimi i Eglantina Bucit

Ekzekutimi i Eglantina Bucit/ Prokuroria kërkon 50 vite burg për babë e bir

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 50 vite burg për Faik dhe Shkëlzen Bucin, babë e bir, të akuzuar për vrasjen e Eglantina Bucit 10 vite më parë. Prokuroria kërkon 25 vite burg për Faik Bucin dhe 25 të tjera për Shkëlzen Bucin për veprën penale vrasja me paramendim e kryer në bashkëpunim. Eglantina Buci u ekezektua nga vëllai i saj …

Read More »