Tag Archives: efektivi i rrogores

U kap me drogë! Ky është efektivi i Rrugores që u arrestua dhe u përjashtua nga Policia

Ky që shihni në foton e mësipërme është Renato Feri, efektivi i Rrugores i cili u kap duke me lëndë narkotike në makinë. Feri u arrestua në Dhjetor por nuk ka pasur një njoftim zyrtar nga ana e autoriteteve. Pasi u pikas nga forcat Shqiponja, ata i kanë bërë me shenjë që të ndalonte por ai ka shtuar shpejtësinë duke …

Read More »