Tag Archives: e SPAK-ut për inceneratorët

Basha “thyen” heshtjen, çfarë thotë për udhër-arrestet e SPAK-ut për inceneratorët

Lulzim Basha ka “thyer” heshtjen, duke reaguar për aksionin e sotëm të SPAK-ut për çështjen e inceneratorëve. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai thotë se arrestimet e sotme janë si rezultat i punës së Demokratike në Komisionin Hetimor Parlamentar. Por kjo nuk mjafton, shton Basha. Ish kryetari i PD-së thekson se Komisioni faktoi se urdhëruesit dhe përgjegjësit kryesorë të …

Read More »