Tag Archives: e re të bluzës

Era Istrefi sjell tendencën e re të bluzës

Era Istrefi ka qenë gjithmonë një guximtare përsa i përket modës dhe tendencave të reja të saj. Që prej daljeve të saj të para me “Mani për money” apo “E dehun”, këngëtarja ra në dy për stilin e saj. Edhe kësaj here, pak para debutimit të saj të radhës, Era ka bërë që ta kthejmë kokën nga ajo. Era Istrefi …

Read More »