Tag Archives: e parë

Nick Jonas dhe Prianka Chopra publikojnë foton e parë me vajzën

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra kanë mirëpritur vajzën e tyre, Malti Marie, në shtëpi pikërisht në ‘Ditën e Nënës’, pasi ajo kaloi më shumë se 100 ditë në njësinë e kujdesit intensiv për të sapolindurit. Çifti e përkujtoi këtë moment historik duke shpërndarë foton e parë të portretit familjar në rrjetet sociale të dielën. Në foton e ëmbël, Chopra, 39 …

Read More »

Belind Këlliçi rrëfen takimin e parë me Berishën: Biseduam për 3-4 minuta

Deputeti demokrat Belind Këlliçi ka treguar një episod nga aktiviteti i tij në PD, që përkon edhe me takimin e parë që ka pasur me ish-kryeministrin Sali Berisha, të cilin e mbështet mjaft sot. Për News 24, Këlliçi tregoi se takimi i parë ka ndodhur gjatë një aktiviteti që Forumi Rinor kishte organizuar në vitin 2009. Ai tregon se është …

Read More »

Moti i keq shënon viktimën e parë, ndërron jetë 26-vjeçari në Kuçovë

Moti i keq që ka mbërthyer vendin ka shënuar edhe viktimën e parë. Një 26-vjeçar nga Kuçova, ndërroi jetë pasi pasditen e djeshme u rrëzua nga soleta e shtëpisë si pasojë e erës së fortë. Majkëll Vrapi ishte duke punuar për montimin e një paneli diellor. Rënia nga lartësia i shkaktoi fraktura dhe shembje në trup. Ndërkohë, nga stuhia e …

Read More »