Tag Archives: e njohur

Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen me biznesmenin e njohur

Një surprizë shumë e bukur vjen nga showbizi shqiptar. Këngëtarja e njohur, Albina Kelmendi ka konfirmuar më në fund lidhjen e saj të dashurisë. Duket se djali i cili ia ka fituar zemrën këngëtares nuk i përket fushës së artit. Ai është një bizmesmen i njohur dhe bëhet fjalë pikërisht për Valon Vataj. Ka qenë ky i fundit, i cili …

Read More »