Tag Archives: e Kamzës

Vdiq nga zjarri në komisariatin e Kamzës, flet babai i 26 vjeçarit

Arben Mici, 26 vjeç i arrestuar për dhunë ndaj nënës së tij, ka humbur jetën tragjikisht mbrëmjen e djeshme për shkak të zjarrit të rënë në ambientet e paraburgimit në komisariatin numër 5 në Kamzë. Babai dhe daja i viktimës shprehen të tronditur për ngjarjen e rëndë. “Sot do i çoja rrobat, vetëm kur erdhën policët dhe më dhanë lajmin”, …

Read More »