Tag Archives: e enjte 18 nëntor 2021

Parashikimi i motit, e enjte 18 nëntor 2021

Ditën e enjte, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Vranësirat do të shoqërohen me  reshje  shiu me intensitet të ulët dhe mesatar në formë  shtrëngatash. Prezencë të mjegullës së dendur në orët e mëngjesit përgjatë luginave. Era do të fryjë me drejtim juglindje-verilindje me shpejtësi …

Read More »