Tag Archives: e deputetit socialist Ballko

Kërkesa e SPAK për arrestimin e deputetit socialist Ballko, reagon Alibeaj

Kreu i grupit parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj ka kerkuar mbledhjen me urgjence te Keshillit te Mandateve ne Kuvend per kerkesen e SPAK qe te autorizohet arrestimi i deputetit te PS, Alqi Bllako. Ne nje reagim ne rrjetet sociale, Alibeaj thote se Partia Demokratike “është e vendosur për ta çuar deri në fund këtë çështje dhe inkurajon drejtësinë të zbardhë …

Read More »