Tag Archives: Duma flet për situatën në PD

Duma flet për situatën në PD

Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike dhe deputetja e kësaj partie, Grida Duma insiston që vetëm përmes një dialogu të hapur në mes të demokratëve kjo parti do të tejkalojë krizën me të cilën po ballafaqohet. Në kohën kur ky subjekt politik ka mbetur pa kryetar, ajo thotë se nuk ka menduar ende për t’i hyrë garës për të udhëhequr partinë, por …

Read More »