Tag Archives: drejtuesi i mjetit

Aksident në Vlorë/ Drejtuesi i mjetit humb kontrollin, të moshuarit përfundojnë në kanal

Një tjetër aksident është regjistruar këtë të hënë. Një çift të moshuarish që po iknin drejt Vlorës janë aksidentuar. Raportohet se drejtuesi i mjetit tip “Hunday” ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përfunduar në kanalin buzë rrugës. Dy të moshuarit janë plagosur dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve të spitalit të Vlorës.

Read More »

Aksident me vdekje në Tiranë

Aksident me vdekje ndodhi këtë mëngjes në Tiranë. Pas mesante rreth orës 00.15, në afërsi të Pallatit me Shigjeta, mjeti me drejtues L. D., 24 vjeç, është përplasur me motomjetin me drejtues  E. R., 33 vjeç. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i motomjetit ka humbur jetën Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit të rëndë, ndërsa grupi hetimor po punon për …

Read More »