Tag Archives: do zgjedhin më të mirët

Zgjedhjet e 6 marsit/ Nishani: Primaret tona do zgjedhin më të mirët

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Bujar Nishani reagoi pas shpalljes së 6 marsit për zgjedhjet e pjesshme vendore. POSTIMI I NISHANIT Partia Demokratike e Shqipërisë dhe populli opozitar, shqiptarët patriotë, njerëzit e Shtëpisë së madhe të Lirisë, hyjnë në betejën elektorale të 6 marsit 2022, për tu ndeshur me aleancën e së ligës. Kjo betejë nis me një ushtrim të …

Read More »