Tag Archives: Do të marr pjesë në garë

Meta paralajmëron Ramën dhe Bashën: Do të marr pjesë në garë

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha se do të marrë pjesë në garë. Ai iu kërkoi të bëhen gati, duke shtuar se pas ballafaqimi të parë do t’u recitojë poezinë “Ina, Ina”. Referuar deklaratave të Bashës dhe Ramës se Meta do të marrë pjesë në zgjedhjet e 6 marsit, Kreu i Shtetit tha se …

Read More »