Tag Archives: do të behët baba

86 vjeç, por Berlusconi do të bëhet baba për herë të gjashtë

Pak ditë më parë Silvio Berlusconi vendosi që të martohej në një ceremoni private, me deputeten e partisë Forza Italia Marta Fascina, vetëm 32-vjeçare. Por sot në mediat italiane po qarkullon me shpejtësi lajmi se ata mund të jenë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Sipas “Vanityfair”, thuhet se Fascina mund të jetë shtatzënë dhe se Berlusconi do …

Read More »

MC Kresha tregon do të behët baba për herë të dytë

MC Kresha ka ndarë me fansat lajmin se ai do të bëhet baba për herë të dytë.Ai ishte  i ftuar dje në një intervistë në ”Skype” për ”D-Night” në RTV Ora. Ai ndodhet aktualisht në Kanada. “Me bashkëshorten dhe gocën jam tek miqtë. Jemi në pritje të një djali tani së shpejti” tregon ai. Me bashkëshorten e tij, Erzinën ata …

Read More »