Tag Archives: Digjet një stacion policor

Digjet një stacion policor në Shqipëri, vdes personi i lënduar

Policia në Shqipëri ka njoftuar se sot në Kamzë, në ambientet e Komisariatit të Policisë nr. 5, në rrethana ende të paqarta, ka rënë zjarr dhe si pasojë janë dëmtuar dhe janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore shtetasit e ndaluar A. M., D. I., dhe punonjësi i policisë H. B. Sipas Policisë, shtetasi A. M., ka ndërruar jetë në …

Read More »