Tag Archives: Dibran Hoxha

Vrau 31-vjeçarin nga Kukësi, merr fund arratia e Dibran Hoxhës, arrestohet nga policia

Dibran Hoxhaj është vënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për vrasjen e 31-vjeçarit nga Kukësi, Visar Cengut, dhe plagosjen e mikut të viktimës, Rufgen Shehu. Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm ku Hoxhaj, pronari i lokalit “Kobra City” në Prizren, qëlloi me armë zjarri drejt automjetit me të cilin po udhëtonin tre të …

Read More »