Tag Archives: dhe Victoria Beckham

Grabitet shtëpia e David dhe Victoria Beckham

Shtëpia disa milionëshe e David dhe Victoria Beckham u grabit dhe u bastis ndërsa ata ishin në një dhomë gjumi në katin e sipërm, sipas raporteve dhe mediave britanike. Çifti dhe vajza Harper, 10, thuhet se nuk ishin në dijeni se një hajdut kishte hyrë në shtëpinë e tyre në Holland Park, Londra Perëndimore. Vjedhja u zbulua nga djali i …

Read More »